http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/55.gifJseš fanoušek US5?? Podepiš se semka!http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/55.gif

Rozhovor s Chrisem o jeho úrazu v The Dome44

12. ledna 2008 v 20:35 | Katka-US5 |  Rozhovory a chaty
POPCORN: Co se stalo před vystoupením v The DOME???Asi nějaka nehoda?
Chris:Tak již podruhé jsem dostal do pusy od Jaye(smích).Jay nás zavolal do šatny, a já jsem stal za dveřmi a to jsi on nevšiml.Chtěl zavřit dveře a a vrazili do mně.Do samého vystoupení jsem si musel přikladat led.Neštastná něhoda..ale nic nebylo vidět.
POPCORN:Po druhé od Jaya jak to?
Chris:Někdy se mi zdá že to děla schvalně.(smích).Minule mě praštil do zubů.Chcel se natahnout a ja stal za nim a tak mě praštil do zubů,ale zatim jsem je nestratil.
POPCORN:Líbi se ti nove složení Us5?
Chris:Vince je fakt dobrej,ale prozatím je mi težko si zvyknout na nové složení Us5,Mikela znám 2 roky.A že by to bylo dobrý?Sám nevim,Bylo to v pohodě -a ted je taky.
POPCORN:Jak se ti zdá že Vince zvladl první vystoupení?
Chris:To bylo fakt dobry vystoupení.Jsem rád že už nejsme ve čtyřech.Vincent má hodně dobry styk s fanynkami.Vystupoval fakt dobře,i když před tim měl strach.
.
POPCORN:Co si mysliš ma Mikel šanci na solovou dráhu?
Chris:Jasně že jo.On bude druhým Michaelom Jaksnem nebo Justinem.On ma dobrej cit rytmu a podle mě spravil dobře že je ted solo.V taky skupině jako je Us5 se necitil dobře.Jak bylo potřebovat pracovat jako skupina bylo to težké,proto jak bude sám nebude mu nikdo do ničeho mluvit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama